NTEX resa har just börjat

NTEXist

Pealkiri peaks tegelikult olema "Teist", kuna teie ja teie firma ongi NTEXi sisu.

Teie jaoks me olemas olemegi. Pakkudes oma ala kogenumaid spetsialiste, lihtsustame teie argipäeva mugavamate ja turvalisemate transpordilahendustega Skandinaavia, Suurbritannia, Norra ning Mandri-Euroopa vahet. Ja mitte ainult tavapärastel töötundidel, vaid ööpäevaringselt seitse päeva nädalas - me kutsume seda 24/7.

Kõigile ei sobi samad lahendused

Suurim erinevus NTEXi ja ala gigantide vahel on meie kliendi vajadustele individuaalselt kohandatud transpordilahendused. Me ei eelda, et teie vajadused on samad, mis meie teistel klientidel ning seetõttu arvestame teenusepakkumisel just sellega, mida teie vajate, millal te seda vajate ja täpselt sellise paindlikkusega kui te vajate. See on olnud meie filosoofia alates asutamisest aastal 2003.

Faktid NTEXist

Siin on teile mõned faktid ja kiire ülevaade meie firmast. Kui teil on natuke rohkem aega, siis vaadake ringi ka meie ülejäänud kodulehel.

Loodud aastal 2003

NTEX on erakapitalil põhinev firma, mis loodi aastal 2003 ning meie peakontor asub Göteborgis. Tänase päeva seisuga on meil umbes 230 töötajat.

Esindused mitmes asukohas

Lisaks peakontorile Göterborgis, on meil esindused ka teistes Rootsi linnades ning ka UK-s, DE-s, EE-s, LT-s, LV-s, NO-s, FI-s ja PL-is.

3PL-äri

Aastal 2013 omandasime RPG -  Göteborgi sadamaga otseühenduses asuva terminali kolmanda osapoole logistika ümberlaadimiseks.

Käive

Aastal 2013 oli NTEXi käive 1,2 miljardit SEKi ning aastal 2014 ootame käivet suurusjärgus 1,4 miljardit SEKi.

Meie oma terminalid

NTEXil on oma terminalid Göteborgis ja Gislavedis ning 650 enda treilerit.

IATA-sertifitseeritud

NTEXil on nii IATA, ISO14001 kui ka ISO9001 sertifikaat.

AEO sertifikaat

Aastal 2013 alustasime tööd AEO sertifikaadi ning ka [godkänd säkerhetsgodkännande flygfrakt] saamise poole

Palju ülesandeid

NTEXil on tänase päeva seisuga ligikaudu 3200 klienti ning me täidame aastas umbes 100 000 ülesannet.