NTEX resa har just börjat

Kuidas saime alguse

NTEXi lõid aastal 2003 kümme oma ala entusiasti Göteborgis. Neid juhtis ühine visioon, et "pakkudes kõrget teenindustaset saada selgeks põhjamaiseks transpordialternatiiviks ning tõusta klientide esimeseks valikuks tänu konkurentsivõimeliste, paindlike ning vajaduspõhiste transpordi- ning logistikalahendustele merel, maal ja õhus".

Kiire kasv

Igaaastase keskmiselt 20% juurdekasvuga ning säilitatud kasumlikkusega on tänaseks NTEXi käive tunduvalt üle 1 miljardi SEKi ning meie esindused asuvad mitmetes erinevates paikades. Oleme oma firma edu üle väga uhked, kuid teame, et nii kaugele jõudmine ei ole olnud juhus. Oma visiooni täideviimiseks oleme kõvasti tööd teinud, kuid samas oma klientidega sellel teekonnal ka palju rõõmu tundnud.

Töö on kandnud vilja

Pakkudes oma klientidele täpselt seda, mida nad vajavad juba enne, kui nad teavad, et nad just seda vajavad, oleme me esitanud väljakutse konkurentidele ja hoidnud oma klientuuri ning jooksvalt seda kasvatanud. Tihti pöörduvad potentsiaalsed kliendid NTEXi poole, kuna nad tunnevad end meie konkurentide juures anonüümsete ning nähtamatutena. Tänu sellele on meil tänaseks nii väikseid kui suuri kliente mitmetest valdkondadest, muu hulgas moe-, energia-, mööbli-, auto- ja masinaehitustööstusest. Mis meist tulevikus saab? Mõnikord sooviksime ehk tõesti, et meil oleks kristallkuul.

Üks asi on selgemast selge - me kavatseme väsimatult edasi töötada ning koos oma klientidega leida valdkonnale uudseid lahendusi.

Mõned sündmused firma ajaloost

Loomulikult on NTEXi loomisest saati juhtunud väga palju. Siin on mõned tähtsaimatest sündmustest:

2003 - algus

Alustame tegevust vaid 10 töötajaga ning esindustega Rootsis ja Saksamaal.

2004 - meri ja õhk

Hakkame pakkuma mere- ja lennutransporti ning omandame Ecotrans AB.

2005 - käive tõuseb

Vaid kahe aastaga on meie käive tõusnud 129 miljoni SEKini.

2006 - omandamine

Seekond omandab NTEX Ecotrans Ltd.

2007 - käive tõuseb veelgi

Kahe aastaga on käive kahekordistunud - 2005. aasta 129 miljonist SEKist 2007. aasta 332 miljoni SEKini.

2008 - uus ettevõte

Aastatel 2008-2009 NTEX omandab VTS Sweden AB.

2009 - uus omandamine

NTEX omandab jälle - seekord Davis Freight Ltd.

2010 - ja veel üks!

Tõstame oma suutlikust Gothic AB omandamisega.

2011 - palju esindusi

Nüüdseks on meil 150 töötajat ning esindused Rootsis, Saksamaal, Inglismaal, Eestis, Lätis, Leedus, Norras ja Soomes.

2012 - käive on 900 miljonit SEKi

Laiendame oma kohalolu esinduste omandamisega Trelleborgis ja Vinterbros. Käive on tõusnud 900 mln SEKini ning meil on 165 töötajat.

2013 - IATA

Meie käive on jõudnud 1,2 miljardi SEKini, oleme saanud IATA sertifikaadi ning avame esindused Västeråsis ja Gdanskis. Lisaks sellele omandame RPG Logisticsi ja Ability Landin AB.

2014

Töötajate arv on 250 ning oodatav käive 1,4 miljardit SEKi.